| BiaBubulina a întrebat:

Imi puteti descrie filmul Twilight-Breaking Dawn? Adica, ce puteri va avea Bella, cum va deveni ea vampir, vor avea un copil? Cati ani va avea acela? Sa-mi faceti ca un referat.Mrs!

Răspuns Câştigător
| tAgJaCk a răspuns:

Bella va avea un copil cu Edward si ca sa nu moara in timpu nasterii a transformat-o Edward in vampir...Copilul se va numi Rennesmee si Bella va avea puterea sa nu fie afectata de puterile celorlalti vampiri big grin funda pls puppy dog eyes

1 răspuns:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

De ce nu astepti mai bine sa-l vezi?
E mai interesant sa-ti povesteaasca cineva?