| Mindfulness a întrebat:

Buna
Îmi puteți răspunde urgent cum pot spala o perna? Nu știu dacă e cu puf! O pot pune în mașină de spălat? Daca da, la câte grade? Sau cum pot sa o spăl?

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Mirosul ca mirosul da când începe să candească la mort... Îți vine săle pui pe acoperiși

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Poți frate pune-l la sport 30 de minute este de ajuns la 1200 de grade eu așa îmi pun la spălat perna și plapuma dar separată pe rând nu amândouă deodată.

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

O sa o pun la 60 de grade, 90 poate e prea mult. happy
Separat le pun da. Apoi cred că trebuie uscata afară la soare.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Sânt și eu de pârâre că ori-ce lucur spălată și curățată afară la aer curată în căldura soarelui si în adomsefera vremi de afară este mult bine săle uscăm lucrurile noastre.

Mai ales la canicula actuală care este în România...

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Da că se scăpa mai ușor și de miros happy

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

Cumpărăm alta frate nu e scumpă o perna laughing

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Mirosul ca mirosul da când începe să candească la mort... Îți vine săle pui pe acoperiși