| dianadiana123456 a întrebat:

Îmi puteți spune care a fost cea mai mica medie de repartizare la cămin de anul trecut oentru ASE? Pot intra la cămin chiar dacă sunt la taxa?

1 răspuns:
| Anon31241212 a răspuns:

Bineinteles ca poti intra. Nu conteaza daca esti la buget sau taxa. Sunt multi de la buget care is din Bucuresti sau sunt din afara bucurestiului care isi inchiriaza apartament/ garsoniera. Ai sanse sa intrii. Nu te lua dupa medii. In primul an cam toti prind camin.