| francyy23 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum schimb poza de la contul, TPU"?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dai la Editează profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selectează imagine profil (Răsfoire)- alegi imaginea dorită, încarci poza şi Salvează profilul.
Te pup!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/, clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și ultimul clic pe Salvează profilul.
Succes.
Pa, pa.

| zurick a răspuns:

Salut! Deci trebuie sa te duci la EDITARE PROFIL, te duci la butonul Browse si alegi poza din calculator. Funda?

| francyy23 explică (pentru zurick):

Nu gasesc...imi poti spune in ce parte il gasesc..sunt incepatoare nu te supara

| zurick a răspuns:

Deci unde scrie Logat ca... te duci la Editare profil, apoi cobori pana cand vezi butonul Browse, alegi poza din calculator apoi astepti 24ore ca sa fie verificata de un admin.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil'', apoi unde scrie ''selecteaza imagine profil'' sa dai click pe ''rasfoire'', apoi trebuie sa selectezi imaginea din calculator apoi sa salvezi.