| anonim_4396 a întrebat:

in fiecare seara ies afara si alerg, am grasime la burta si la picioare, nu mult, dar am, sunt baiat am 15 ani, cat timp trebuie sa fug ca sa am muschi la picioare si ca sa nu mai am grasime la burta deloc, si daca trebuie la dieta sa ma pun ziceti pls. Ms mult, desigur ca dau si funda.

2 răspunsuri:
| iFuckingHateYou a răspuns:

Pai... Draga daca esti putin mai grasutss. da, ar fi bine sa faci mai mult sport. iar degeaba faci sport daca nu respecti mesele zilei. daca le respecti bravo tine-o tot asa! happy Cat mai mult S P O R T! bAFTA happy

| Dorina9 a răspuns:

Fa in fiecare zi abdomene, asta k s slabesti la burta, fa de exemplu cate 50 p zi sau cate poti,dar important e sa faci in fiecare seara,timp de cateva luni, iar pentru picoare la fel, alearga zilnic.incearca totusi s nu mananci dp ora 7 seara, pentru ca daca mananci seara dupa stai in pat pentru ca nu mai faci miscare si asa se acumuleaza in greutate. sper ca te-am ajutathappy:*