| nutecunosc a întrebat:

Buna in legatura cu barn buddy stiti ca acum putem adauga prieteni doar trimitandule un cod, ei bine nu de fiecare data merge... nu stiti ce metoda sa folosesc sa mearga am incercat si sa-i sterg si apoi iar sa-i adaug la prieteni si sa intru pe codul lor de a fi prieteni dar nu merge va rog ma ajutati? stie careva? dau fundita :*

3 răspunsuri:
| NoName_5366 a răspuns:

Paii ai putea sa-i adaugi la cei mai buni prieteni in lista si peste cateva zile o sa-ti apara in lista barn buddy... (da sa nu exagerezi cu ei ...merg doar vreo 3-4 prieteni)! Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

| SCosmin a răspuns:

Mda stiu asta e codul:http://www.hi5.com/......pCanvas.do

acum nu arata reful dar baga-l in brwoser si iti apate un cod il modifici bagi in cod deal prietenului tau pe hi5 il vezi su la h5 lui

| v3ritabila a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

adaugati-ma daca vrei sa fiti prietenii mei pe burn buddy