| Rynno a întrebat:

Buna!
In Viitor trebuie sa-mi iau un router Tp-Link, unu bun cu raza de acoperire mare pentru ca eu folosesc internet din 2 locuri, distanta fiind intre ele cam de 100m
Puteti sa-mi spuneti ce raza de acoperire au routerele.si ce router tp-link imi recomandati

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugerez un D-Link sau, dacă ai bani, un Linksys, care sunt divizie Cisco. Poți pune și un Linux pe el și te joci absolut cum vrei cu securitatea și accesul. Pe ăsta îl recomand din tot sufletul.

http://www.emag.ro/router-wireless-linksys-wrt54gl-wrt54gl-eu/pd/ESFYMBBBM/