| LostInDreams a întrebat:

intrebare pentru amatorii de animeuri:Mai este death note si kaleido star pe animax? Daca da la ce ora? Mersi:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai sunt kaleido si death note...vezi la programe tv si dai la animax, unde scrie desene.mai bine te-ai iuta la filmul death note. e mai interesant

| andreea16a a răspuns:

Imi pare rau sa te dzamagesc dar kaleido star sigur nu mai este pe animaxstraight face... si nici death notesad

| Meandjustme a răspuns:

Animaxul face urat adica nu stiu ce are dar nu merge tot timpul o data pe saptamana cel mult cred ca au dat faliment si parca nu mai erau dar le poti downloada de pe siteuri sau le poti vedea online pe net.

| kitto a răspuns:

Momentan nu mai difuzeaza nici kaleido star nici death note. cel putin eu asta vad in programul de saptamana asta tongue dar dc nu cauti pe site-ul lor?hee hee ar fi mult mai usor big grin