| Erika120192 a întrebat:

Buna happy
La aplicatia Totally Spies! Fashion Agents pe Facebook cum as putea sa'mi schimb numele personajului, de ex personajul meu se numeste Maria si vrea sa ii schimb in Ana laughing Deci unde intru, ce fac sau cu cine trebuie sa vorbesc?

6 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

La informati... nu stiu nu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate schimba numele numai in cazul in care iti faci alt cont (:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc dar nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca merge... sad

| Alesandra98Webkinz a răspuns:

Buna...si eu ma joc si nu se poate schimba numele dar daca chiar vrei sa ti-l schimbi trebuie sa iti faci alt cont si sa te joci pe el... sper ca am fost de ajutortongue Funda?

| alexandra_4350 a răspuns:

Spioana mea n-are nume deci nu stiu.