| Stefan_Muresan_1990 a întrebat:

la final de an scolar se fac festivitati de incheiere la liceu?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de liceu. Ar trebui sa se faca festivitati.

| AFR81 a răspuns:

Evident. In jurul datei de 1 iunie se celebreaza absolvirea celor din clasa a 12-a, iar 2 saptamani mai tarziu are loc premierea elevilor din clasele inferioare. Asa era pe vremea cand eram eu la liceu si asa ar trebui sa fie si acum.

| deeeaqq a răspuns:

Da, se fac.

| RoxanaY a răspuns:

Depinde. La noi in oras adolescentii care termina liceul se imbraca intr-un costum negru care cred eu ca este peste tot in Romania, merg la scena, vorbeste primarul, ii felicita, le da premii, apoi fac poze si arunca pariile sus si cam asta este!

| Regedesubmunte a răspuns:

De obicei nu, dar depinde de liceu!

| mariipetcas a răspuns:

Da, se fac mereu la final.