| Genii a întrebat:

La mine in calculator toate filmuletele se deschid in winamp (cand dau dublu click). M-am saturat sa dau mereu deschidere cu... GOM player de exemplu. Cum fac ca toate filmuletele, videoclipurile etc sa se deschida direct din dublu click in GOM player?

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Dai click dreapta, open with... apoi chosse program apoi alegi programul si bifezi casuta cu "always use this program..." si dai ok. funda?

3 răspunsuri:
| KittyHHk a răspuns:

Click dreapta pe un filmulet... mergi la "open with..." apoi "choose program" selectezi GOM player-ul si bifezi "always use the selected program to open this cand of file" dai ok si ai rezolvat problema.

| STEFAN1989 a răspuns:

Click dreapta pe un film -> Open with, si selectezi in fereastra care se deschide GOM Player, dupa care bifezi "Open always..." sa iti deschida tot timpul cu aceste. Dai OK si gata.