| 9089 a întrebat:

Buna la scoala e un baiat care se tot uita la mine.afara cand ies la fel se uita la mine credeti ca ii place de mine? plz cat mai repede raspundeti

Răspuns Câştigător
| atyna a răspuns:

Posibil,insa mai urmarestel ca nu cumva sa te inseli

8 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Probabil ca da thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Rickandlao a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el, daca il placi, nu face greseala de a-i nu spune!

| aigi1 a răspuns:

Da

| Coby a răspuns:

Depinde cum o face ar putea doar sa se uite la tine ca ai o pata pe fata sau ca ai alt ceva in neregula. Deci doar se iuta dar daca atunci cand se uita mai si zambeste fericit ar putea sa-i si placa de tine depinde si de modul in care te priveste :d.

| No_4785 a răspuns:

Da daca il placi vb cu elpoate se leaga ceva intre voi

| sebisori a răspuns:

De obicei asa se intampla sau nu te place depinde la mine s-a intamplat sa ma placa...

| Lylyca a răspuns:

Mai degraba da decit nu, uitete si tu la el si zimbestei sa fai din ochi sa vezi daca se va rusina sa stii ca chiar ii placi, daca e asa timid incearca tu macar sa il saluti cite o data.