| Madntc a întrebat:

M-am vopsit acum o lună și de atunci îmi cade foarte mult păr. Ce pot folosi să nu îmi mai cadă părul?

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Tratamentele de la gerovital sunt foarte bune. Eu folosesc ulei de ricin o dată pe săptămână și s-a văzut diferența, după ceva timp ce-i drept.
Pa, pa

| Ilie94 a răspuns:

Ser de par de la Gerovital, eu am folosit si este foarte bun, chiar a avut efect, si incearca 6 luni sa nu te mai vopsesti de loc.

| Anonima0singuratica a răspuns:

Fă-ți o masca de par cu gălbenuș de ou și ulei de măsline. Clătește-te mai întâi cu apa rece, pune-ti masca și las-o pe par timp de 25 de minute, dupa spală masca cu apa călduță