| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma adresez celor pese 30 ani si nu numai, de fapt problema este cu ridurile acelea de expresie din jurul ochilor, mie mi-au aparut niste linii fine, am incercat niste creme dar nu au dat rezultate ce tratamente cosmetice naturiste stiti, in afara de acele creme care promit minuni si au preturi destul de piperate. aveti asa probleme?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am petru ca sunt prea tanara dar mami a cumparat un ser de la LADY`S si a dat rezultate daca vreti anuntati-ma prin mesaj
sper ca v-am fost de folos

| Ambassaderåd a răspuns:

Fa-ti o masca facialawinking... gasestipe net diferite tipuri de ingrediente pentru o masca faciaala, si... cand erai tanara trebuia sa o lasi mai moale cu makiajulwinking

| Ellen_7293 a răspuns:

Eu mi-am luat Capsule cu ceramide de la Elizabeth Arden si sunt superbe http://cosmetice-ieftine.com/product_info.php?cPath=40&products_id=1502

| Marian_Ionut_1981 a răspuns:

Depinde foarte mult de cremele pe care le folosesti si de aspectul psihic in care te afli, de multe ori esti expus pericolului si poti cadea usor in depresie, pentru simplu fapt ca in acea zi nu esti tocmai relaxata din motive personale, toate sunt legate una de alta, incearca sa fii cat mai linistita si daca ai prea multe oglinzi prin casa mai acoperele cand treci pe langa ele//