| BubbleShoot a întrebat:

Buna:*. ma ajutati si pe mine cu ceva?batting eyelashes
de cateva saptamani am niste coji in cap.ca si matrata dar sunt coji.(scoarte). sper ca intelegeti ce sa fac sa scap de problema asta? m-am saturat si se vad si foarte urat! plss help Fundabatting eyelashes:*:*:*:*:*

8 răspunsuri:
| Elena1994 a răspuns:

Buna! Du-te la farmacie si cumpara sampon Revalid sau schimba samponul pana ai sa vezi care ti se potrivestebig grin.happy Bafta!happy

| LovellyAngel a răspuns:

După ce te speli pe cap, fa-ți o masca de ulei de masline.

| badgirl22 a răspuns:

Cel mai bine mergi la dermato, va stii exact ce sa-ti dea in materie de sampon pentru problema ta

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Tot ceva de genu, un sampon, o sa iti recomande si doctorul specialist

| Crysis21 a răspuns:

Foloseste sampon de la Petrole si vei scapa cam intr-o saptamana de ele. testat. il gasesti in farmacii

| xHeLpErx a răspuns:

Asta este din nastere nu se poate scapa de asa ceva cu cojile astea te nasti dar se pare ca de abia acum ai observat. Funda primesc?puppy dog eyes

| BubbleShoot explică (pentru xHeLpErx):

Nu este adv. numai de cateva saptamani mi-au aparut oh go on.nu primesti funda. sorry` :X

| crutaiaana a răspuns:

Salut mergi la farmacie si iti procuri sampon Revalid si iti va trece intr-o o saptamana :pfunda :d