| PinkStarLavinia a întrebat:

Ma numesc Lavinia si as vrea sa stiu si eu id`urile celor de la comanda la mine:X.Nu conteaza ca sunt fete sau baieti. Oricinebig grin

Cine ma poate ajuta?big grin

Va multumescbig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am id lu andy si a lu robert a lu andy e gorillaz_gbt a lu robert unbornexile si il mai am pe a lu tedy teddyxd64 asteas nu stiu dacas alea bune da sper sa te ajute big grinwinking

| uNguRu Bullannn a răspuns:

Nu cred ca poti face rost.Acele persoane sunt fictive, fiecare scene sunt regizate.

By uNguRu