| Anemona2020 a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine? cine stie nume frumoase pentru o pagina de fb sa fie ceva frumos si folosito in acelasi timp...cine stie?

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

GanduriMarete
Chuxiy
Nu am prea multe idei la ora asta.

| tteo92 a răspuns:

Cel mai frumos nume la o fata e, Larisa Si/sau Diana,Nu numai ca suna bine,dar imi place si definitia lor,de exemplu Diana inseamna," veche divinitate italica, identificata mai tarziu cu Artemis din mitologia greaca, Era considerată zeita luminii, al carei simbol stralucitor era Luna,sau in mitologia romaneasca zeita dorintelor tale secrete. Iar lasira,nu semnifica cine stie ce, dar imi place cum suna, Larisa numai stiu exact ce inseamna, dar e ceva legat de un oras din grecia sau ceva de genu,.
Cam atata, restul nu-mi plac.

| wyla a răspuns:

Un nume frumos mereu folositor.Ar merge Wiky, Abena, Aida, Aissa,, Alexa, Alice, Tina

| dya10 a răspuns:

Inima Rebela Like a Barbie Viata in Culori Lovely Smyle Zambetul este Gratuit