| PiticaRoxiteiubestemult a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un text ..In care sa zic ceva despre rockeri puppy dog eyes ..LA scoala facem Halloween ...si m-am gandit sa ma costumez in rockarita ..Si trebuie sa spunem ceva in engleza despre personajul pe care il interpretam ..Si nu stiu ce sa zic ....Va rog frumos daca ma puteti ajuta. Ajutati-ma! Multumesc.

3 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Iti sugerez sa te inbraci in roker dar sa iti faci un machiaj bun ca macar sa semeni cu un zombi, desprea aia ai ce sa zici uite aici cum poti sa iti faci un machij convingtor http://www.youtube.com/watch?v=7Ogm64M9vYI sa nu te speri:))

| Roseonlight a răspuns:

Scuze ca iti spun, dar rockerii nu sunt monstri, vampiri, vrajitoare s.a.m.d. ca sa te poti "costuma in ei".Pe de alta parte spune-i profesoarei ce stii tu despre rockerii si cum ii consideri...pentru ca pana la urma si ei sunt tot oameni, nu mituri.App...asta nu e considerata ca tema? Parca nu aveam voie sa ne facem temele aici.

| ItsMyTime a răspuns (pentru Roseonlight):

Nu este o tema, cauta o rezolvare, un sprijin