| Maariiaa a întrebat:

Bună,
Mâine este ziua verișoarei mele de naștere și printre cadoul meu se numără și o culegere de clasa a 4-a de limba română de la editura paralela 45. Uita-ți link-ul cu culegerea.
http://www.pro-librarie.ro/carte/limba-romana-foarte-bin e-clasa-4-a--i24018
Vreau să îmi spuneți dacă este bună pentru clasa a 4-a. Aș vrea ca verișoara mea să lucreze de pe ea suplimentar.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| xqDemiiLovato a răspuns:

Da,este buna.Si eu sunt tot clasa a IV-a, dar nu o am pe acesta.
Oricum, este buna.O are o prietena.

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Crezi ca e o alegere buna? Adica un copil si-ar dori sa primeasca de ziua lui o culegere pentru teme? Ciudat...straight face
Mai bine te mai gandesti.laughing

| xqDemiiLovato a răspuns:

Culegerile de la editura Paralela 45 sunt foarte bune! Eu am la matematica o culegere.

| CookieYumm a răspuns:

M-ai bine i-ai fi luat o enciclopedie daca chiar doreai sa ii dai o carte.

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Da si eu am culegerea si e super buna