| Giulia_7302 a întrebat:

Mi-a fost refuzata o intrebare, din cauza caracterului irelevant. Dar acolo imi apare ca am un raspuns.Cum pot vizualiza raspunsul?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca intrebarea respect regulamentul (mai citeste-l o data) si consideri ca raportarea este abuziva, foloseste rubrica de contact din dreapta sus si cere-i Ralucai sa o faca vizibila. Atunci vei vedea si raspunsul. Daca nu respecta regulamentul, nu vei putea vedea niciodata raspunsul.

| Petronela a răspuns:

Pai dai la mai multe persoane la profil apoi dai la raspunsurile lor poate va aparea si intrebarea ta cu raspunsul dat de ei :d sper ca ai inteles

| Anelise_2071 a răspuns:

Nu il poti vizualiza.