| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Mi-am luat leduri si de azi au apucaturi de brad de craciun. Pun o culoare si pe anumite portiuni imi pune alte culori. Sunt leduri de alea de am aplicatie pe telefon. Si efectiv is cateva portiuni care au tot alte culori decat ce pun eu. Nu e nicio setare si nici nu trebuie sa fie asa. Ce au? Sper ca s-o inteles

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mor de inteleg ce scrii, ai luat leduri si de azi au apucaturi de brad de craciun, bine ca nu au turbare laughing sau rîie. Scrie clar ce ai de zis ca nu stim ce vrei sa spui.

| Anonim5695 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Unele portiuni din banda si o schimbat culoarea random. Gen pun pe culoarea verde si unele beculete au alta culoare.