| Zambet a întrebat:

mi-am montat niste casti in laptop si nu mi se aude muzica. Ce sa fac? Pe mess la microfon se aude... dar muzica nu...big grin

2 răspunsuri:
| campanario a răspuns:

Probabil pentru ca iti este inchis sonorul la winamp, sau in ce program asculti. Da click pe desenul ala unde iti este desenata o boxa ( jos langa ceas ) Si uita'te daca nu iti este pus pe mute happy Si eu am patit si de aceea stiu laughing Bafta

| dede16 a răspuns:

Pai cred ca daca umblii la volumul laptopului si si de la properties bifezi celelealte casute iti va merge