| KingJulien a întrebat:

Buna,nu vreau sa ma luati la misto sau drept o fana disperata dar harry styles e impreuna cu louis?

Răspuns Câştigător
| PrayForGaga a răspuns:

Nu sunt impreuna, sunt doar prieteni foarte buni. sunt cateva interviuri in care acestia spun totul despre relatia lor de prietenie, sunt doar prieteni. a aparut chiar si un articol in Bravo nr.14, in care sunt considerati Bromance [brother=frate, romance=iubire, inseamna o prietenie stransa, frateasca intre baieti]

7 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Da, din cate stiu eu da. big grin
Nu te ia nimeni drept o fana disperata, stai linistita big grin :*:*
Fundita?

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Nu sunt impreuna ci doar se iubesc ca fratii si harry acum are iubita deci si louis

| Jessicaby a răspuns:

Da ce sunt eu gay?

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Frateee...nu nu, nu sunt impreuna si nici nu au fost, amandurora le plac FETELE ei sunt doar foarte buni prieteni ATAT. Funda te rog? puppy dog eyes

| Andra12nov a răspuns:

In niciun caz nu sunt gay!
Intr-adevar, ei spun ca se 'iubesc', dar o fac in gluma, la 'misto'. Sunt doar cei mai buni prieteni, motiv pentru care stau in aceeasi casa din Londrahappy
Azi citeam o revista cu un articol despre ei (in engleza) si era un interviu, care era chiar sub forma unei povesti (autoarea spunea si ce faceau ei in acelasi timp) si la un moment dat au inceput sa joace Fifa(football). Si era ceva de genul : ' Harry and Louis are the "dream team" '
Sper ca te-am ajutat si ca ti-am dat o explicatie bunahappy

| Giulieta13 a răspuns:

Habar n-am cine sunt!
Scuze, dar nu te pot ajuta.

| KingJulien explică (pentru Giulieta13):

Sunt baietii de la one direction happy