| Bica_Adriana_2001 a întrebat:

O sa va pun o intrebare laughing)

In timpul iernii poti sa te deshidratezi daca stai in casa la caldura si nu bei si mananci nimic toata ziua?

Multumesc

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da,normal.

| PedoBarbie a răspuns:

O să îți mâncăm coliva dacă nu bei și nu mănânci nimic toată ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| ishallhelpyou a răspuns:

Poti sa te deshidratezi in orice conditii, corpul tau are nevoie de lichid, tu pierzi apa si prin simpla respiratie laughing nu ma crezi? sufla usor in geam si o sa vezi cum se depune condens, de la aerul expirat de tine big grin