| Ioanna2012 a întrebat:

Pentru azi la scoala am de invatat o poezie la franceza dar sunt unele cuvinte nu stiu cum sa le pronunt... exista pe net un loc unde sa scrii cuvantul si sa ti-l pronunte?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Te ajut eu.trimitemi mesaj
in privat

7 răspunsuri:
| mrsolo a răspuns:

Pfff nu cred ca gasesti asa ceva pe internet, cu foarte mult timp in urma foloseam un program care scriam cuvintele si le pronunta dar asta in engleza, si parca se numea bonzybudy ceva de genu dar nu cred ca are cum sa te ajute, in franceza nu cred ca gasesti asa ceva!

| waXonwaXoff a răspuns:

Te ajut eu.trimitemi mesaj
in privat

| Elena_1106 a răspuns:

La google dai la traducere si acolo ii dai sa se traduca din franceza in franceza si in fata cuvantului tradus ai un buton pe care se afla un megafon. Apesi acolo si iti spune cum se pronunta.
Astazi nu facem scoala nu stiai? Oricum daca tu faci mult noroc cu poezia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! pe Google trenslate!
Da pe Google si in dreapta lui e scris translate! E un translator care il si pronunta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pe google (traducere)laughing

| alin_3174 a răspuns:

Ma daca imi masi daty mai multe comentari o sa va spun o poveste saa de frumoasa in cit va doriti so va spun mereu credetyma nu-i gluma se numeste fulger si familia blestemata nu-i gluma!