| elena230 a întrebat:

Poate si mie cineva sa imi zica daca pozele modificate pe un site de modificat poze online spre exemplu picjoke. com mai pot fi vazute si de altcineva sau numai de mine! mersi

1 răspuns:
| MarinaInna_7737 a răspuns:

Dupa ce editezi poza esti intrebat daca doresti sa o vada toata lumea sau doar tu.si iti alegi de acolo in general doar tu si numai prin setari o poate vedea si altcineva[de ex.cand esti intrebat dai"View and my friends]dar nu la toate programele de ediat online poze apare asa.[cpbig grin]