| barbieA a întrebat:

pun aceeasi intrebare de mai devreme, sora mea si-a cumparat de la vodafone un iphone 4 (la abonament) am incercat sa pun muzica pe el de pe pc cu USB si nu merge, citeste cardu, are 32 de GB are memorie destula incat sa puna muzica totusi nu pot copia din pc pe iPhone, dau copy insa nu pot sa paste in folder, am incercat sa il dau cu mouseul ca pe messenger ( nu stiu cum sa va explic exact), stie cineva cum sa fac? trebuie ceva setat din telefon? dau fundita big hug

Răspuns Câştigător
| Daniel97 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ai Itunes pe calculator ca sa faci schimb de fisiere cu pc-ul.