| Heartless a întrebat:

Buna seara all. mi-am tuns parul scurt pana la barbie pentru ca am primit paduchi de la scoala.imi puteti spune cu ce sa ma dau sa fac parul sa creasca mai repede? parul meu creste foarte greu. Dau >fundita:*:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Eu am auzit ca usturoi iti ajuta parul sa creasca mai repede ca o prietena a fost in aceeasi situatie ca a ta. s-a mai dat si cu ulei de ricin. daca vrei sa iti creasca repede poti sa te dai cu ce ti-am scris si sa iti cumperi extensii pentru cateva luni.Mult succeshappy

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ai primit paduchi de la scoala? Eu credeam ca primiti corn si lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai scapat de paduchi.ai scapat de lindeni. ia da cu pieptenul ala des din os prin cap sa vezi ce cade?

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@Noktambul noua ne-au dat azi eugenii si iaurt la scoala laughing dar paduchi niciodata rolling on the floor

| Coleasa_Alexandra_1999 a răspuns:

Ulei de ricin\ulei de masline si miere. Intreaba la o farmacie naturista.

| bossul a răspuns:

Problema nu e cat de repede sa-ti creasca parul ci sa scapi cat mai repede de lindeni degeaba ai parul frumos daca nu scapi de acele chestii care pica destul de greu deci vreo doua trei zile ai de lucru apoi te poti gandi si la ce sa faci sa-ti creasca parul, o zi buna si multa rabdare