| AlexandraER a întrebat:

Bună seara! Am fost admisa la politehnica pe ingineria mediului. Știe cineva cât de solicitant este programul la aceasta facultate? Ideea e ca eu și muncesc pe 8h și vreau sa știu dacă ma voi descurca cu ambele

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu sefii tai, la locul de munca, sa-ti faca programul de lucru conform programului de studii.
In plus, ai dreptul la 30 zile concediu fara plata anual, pentru studii, din care poti folosi la sesiuni (si nu numai).

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa faci si facultatea la zi si sa muncesti 8 ore, poate in weekend sau 4 ore seara, ca ingineria nu-i usoara.

| Furnicuta000 a răspuns:

Tu nu ai fost admisa la politehnica pe ingineria mediului ci ai fost admisa la o facultate din politehnica ce are ca specializare ingineria mediului printre altele. Ca sa iti raspundem la intrebare (intamplator sunt avizata sa-ti raspund) trebuie sa spui cum se numeste acea facultate

| ioana748 a răspuns:

O sa fie greu.