| krin a întrebat:

Buna seara, am o intrebare putin cam retorica insa nu ii stiu raspunsul.sad Cind intru la mine in profil si apoi la Punctaje... acolo imi arata puncte pentru raspunsuri folositoare, nefolositoare.etc... insa intrbarea mea e urmatoarea com pot sa aflu care raspunsuri au fost de folos si cre nu au fost de folos?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Du-te la Vizualizare Profil si vezi cate fundit ai, sub poza ta ( avatar ) daca nu ai nicio fundita, nicio intrebare nu a fost premiata!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa cate stiu poti afla doar intr-un singur mod: din Profil, de la Raspunsurile mele, dai clic pe intrebarea ce se gaseste sub fiecare raspuns si iti intra intrebarea cu toate raspunsurile si poti vedea cum ti-a fost calificat raspunsul - folositor, nefolositor etc.

| Turquoise a răspuns:

Te uiti la toate raspunsurile tale si vezi care au fost punctate cu folositor/nefolositor.nu stiu daca exista alta varianta xD

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu poti afla!
Tu da raspunsuri cat de bune poti si atunci te vei simti multumita.

| OanaG a răspuns:

Uitandu-te la fiecare raspuns, asa vei putea afla ce voturi ai primit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti decat daca intri la fiecare intrebare la care ai raspuns si te uiti la voturile primite de raspunsul tau. Dar e pierdere de vreme si nu are rost.

| Ionut_6131 a răspuns:

Salut.happy cred punctajul vine de la nota pe care o primesti pentru intrebare happy