| federerdinamo a întrebat:

Am practicat handbal timp de 6 ani, mentionez ca am 19 ani si cu 2 ani in urma am renuntat sa mai continui cu antrenamentele si sa merg la competitii.As vrea sa stiu daca exista in Bucuresti vreun club (nu conteaza daca amatori sau care promoveaza jucatori) cu care pot lua legatura.As vrea sa continui sa mai joc sau sa practic undeva,fie si de placere.
Daca ma puteti ajuta cu o adresa de e-mail,o pagina de facebook, un link legat de asa ceva sau un numar de telefon v-as ramane recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Uite aici. Oamenii sunt foarte ok, se simt bine si au si ceva rezultate. Joaca si-n campionat. Bafta.

http://hcvictoria.ro/