| Cristianspataru07 a întrebat:

Buna seara am si eu o intreabare. Am fost oprit de politie cand eram cu trotineta electrica, am resprectat testarea de THC. Care este amenda la testarea pozitiva? In sange o sa imi iasa sigur.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Amenda? O să ai dosar penal...

| ninuku a răspuns:

O sa ai dosar penal, probabil o sa primesti inchisoare cu suspendare, si o sa ai si cazier, care o sa te incurce foarte mult cand o sa cauti locuri de munca in viitor. Nu va mai distrugeti viata folosind asa ceva ca mai tarziu o sa va para rau.

| gabicoo a răspuns:

Care amendă? La pârnaie cu tine. laughing