| Alex8951 a întrebat:

Buna seara, am si eu o nelamurire acum 1 luna am facut niste cursuri de frizer si aceste cursuri sunt platite cu 1000 ron din cate am inteles de catre fonduri europene. Problema este urmatoarea eu am dat un extras de cont in EURO, imi mai primesc cei 1000 ron?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Se livreaza in lei si-ti va trebui cont in lei. Mergi la banca in care ai contul in Euro si fa-ti si unul in lei. Dureaza 5 minute si pe loc iti da si o fisa de cont pentru primirea banilor. Cu fisa de cont te duci la ITM sau unde ai facut cursul.

| Alex8951 explică (pentru Salontanul):

Problema e ca a trimis, la Bucuresti datele nu mai am ce sa fac... dar se poate face convertirea la banca...