Întrebare recomandată | Alexandra181 a întrebat:

Bună Seara, as dori sa știu dacă mai pot merge cu carnetul de elevi cu trenul după ce dau bacul.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, se poate. Este valabil inclusiv in vacanta de vara.

| anonimg a răspuns:

Pe site-ul www.cfr.ro trebuie să aibă niște numere de telefon la contact.

| JicaContra a răspuns:

In teorie e valabil pana incepe scoala anul urmator
nu prea cred ca cineva sa uita ca practic tu ai terminat a 12a si nu mai esti eleva

| MadRaven a răspuns:

Da, carnetul de elevi este valabil până în octombrie când începe facultatea și atunci vei primi o altă adeverința de student. Până atunci, pe toate perioada verii ai dreptul la reducere de elev.

| Silwian a răspuns:

Doar dupa ce intri la facultate!