| Corina_7356 a întrebat:

Buna seara.azi cand am vrut sa imi pun bateria la telefon nu prea am fost atenta si am pus-o invers iar acum nu mai pot sa o scot spuneti-mi va rog o metoda prin care sa o scot please please, please, please, please, help, help, help, help, help

2 răspunsuri:
| missis16 a răspuns:

Incearca cu obiecte ascutite. cum ar fi un ac sau daca e subtire carcasa... nu incerca cu unghiile posibil sa ti se rupa vreuna straight face bafta happy

| gabrielgypps a răspuns:

Nu exista nici un cuvant magic care sa-ti scoata bateria, insa poti sa dai telefonul cuiva care se pricepe la suruburi, de exemplu tatal tau, ori un prieten mai mare ori bunic sau unchi, un om rabdator, care cu o surubelnita subtire poate scoate bateria fara sa rupa clamele de contact si fara sa rupa bateria. ele ar fi o suta dio mie de metode s-o scoti insa na trebuie sa fie o mana abila.