| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva, care telefon este mai bun dintre Samsung F480 La Fleur si Samsung S7070 diva! multumesc :*

2 răspunsuri:
| MisterCMD a răspuns:

Singurul lucru care il are f480 peste s7070 e camera de 5 mp dar in rest s7070 il domina pe celalalt...
daca ar fi dupa mine as lua Samsung S7070 Diva fara sa stau pe ganduri.

| paraipan13 a răspuns:

Samsung F480 La Fleur sigur.Este si foarte rezistent dar are si o memorie interna mare in caz ca nu ai card de meorie.Stiu ca este rezistent pentru ca am avut si eu unul.