| Marius_Cristi_1995 a întrebat:

imi spuneti si mie va rog frumos Qumfrage plateste sau e doar teapa, ca am dar de 3 saptamani sa ma plateasca si nimic sau trebuie sa astept ceva timp sau cum se procedeaza sa imi spuneti si mie.Va multumesc

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este teapa. Am casatigat la ei 350 de Euro si nu mi-au trimis nici un cent. De altfel, daca faci click dreapta pe pagina si o verifici sursa paginii, ai sa vezi ca este in limba rusa si nu germana. Este teapa!

| dede1995 a răspuns:

Habar nu am! Eu nici nu am auzit de ei! Altă metodă mai cunoști?
PS. Am citit ca suma minimă ii de 350 € pentru retragere!

| Marius_Cristi_1995 explică (pentru dede1995):

DA suma minima e de 350, dar eu am 475 de euro si nimic de vreo 3 sapt. am tot dar sa plateasca intr-o parte apare eroare.

| yubaretzuu a răspuns:

Imi spune si mie cineva daca acest site plateste
va rog frumos

| Dumitru_Ionut_1987 a răspuns (pentru yubaretzuu):

Nu plateste eu am 356 de euro si nimic nu am primit nimic..nu a platit nimic