| Ionut_Ioana_1992 a întrebat:

Nu mi-a venit ciclul de doua zile, dar am dureri ca si cand mi-ar venit. Nu-mi dau seama ce se poate întampla. Va rog sa ma ajutati cu un raspuns...

6 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Iti va veni. Nu te ingrijora. E pe teava happy

| alyyyyy2018 a răspuns:

Motive pot fi multiple.
Pur si simplu sa intarzie din cauza stresului sau ca ai racit sau vreo dereglare hormonala sau... Mai poti fi si gravida daca ai partenet si crezi ca ai putea fi gravida, fa un test. Eu cand am ramas gravida, aveam dureri de burta dar nu imi venea cm. Am facut un test si spre surprinderea mea, eram gravida. Noi asteptam de mult acel bebe. Dar linia se vedea usor rozalie, pentru ca aveam doar 2-3 zile intarziere.

| Donsavas a răspuns:

S ar putea sa suferi de sindromul premenstrual. Intereseaza te de acest sindrom si cam cum il poti trata si daca un specialist avizat se pronunta vizavi de un asemenea diagnostic.

| JackR a răspuns:

Ai o menstruatie "ninja". N-o vezi, dar o simti!winking

| Adry05 a răspuns:

Am patit si eu asa, iti intarzie da vine, oricum sunt doar 2 zile nu vad de unde atata ingrijorare. Cu cat te stresezi mai mult iti si intarzie mai rau deci lasa natura sa-si faca acolo linistita treaba laughing

| Iftode_Costina_1990 a răspuns:

Am patit.o luna trecuta o sa.ti vina maine sau peste doua zile cel mult