| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta. Ma dor foarte tare cand apasa cineva pe spate, ma dor muschi, nu stiu de ce. A incercat cineva sa-mi faca masaj dar ma doare ingrozitor. Stiti de ce? Stiu ca trebuie sa intreb doctorul dar vreau sa stiu din inainte.

Funda.

http://www.primehealthchannel.com/wp-content/uploads/201 1/09/Teres-Major.jpg Unde scrie teres major.

1 răspuns:
| DN7 a răspuns:

Salut.
1.Cati ani ai?
2.Inaltime/Greutate.
Daca esti copil e posibil sa fie de la pubertatea asta. Oasele se dezvolta deodata si de aceea te doare. Mi-e asa mi-a zis doctoru-l. Ai avut si junghiuri [ intepaturi in zona inimii]?