| NikoAlina a întrebat:

Bună seara.
Stie cineva cu ce traseu pot sa ajung din Gara de Nord la spitalul Dorin Hociota București?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Intri in aplicatia google maps, scrii o destinatie, adica numele spitalului, apesi pe butonul "indicatii", apoi scrii sus de tot din ce locatie pornesti si iti arata traseul. Iti arata cu ce poti sa ajungi, la ce ora, cate minute faci, cu ce autobuze, cate statii, unde trebuie sa schimbi etc. Ce vrei mai mult?

| MistarGoGu a răspuns (pentru Furnicuta000):

Mai sunt câte unii care folosesc doar Instagram și Tiktok! In Alte aplicații își " prind urechile " sau poate NU AU smartphone!?

| popapopica a răspuns:

Iti mai este util raspunsul?
Din gara iei 123 si la statia "pod izvor" schimbi si iei 385 care te lasa aproape in fata spitalului.
Sau, din gara iei 196 pana in statia "Spital Burghele" si mai ai putin de mers pe jos.
Oricum, spitalul cautat de tine e in spatele unor blocuri.