| geani444 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o problema mi-a pus cineva pe un stick niste fisiere in care intr-un fisier este normal ca un fel de carte,adica scrie mult am intrat pe el si imi apare tot feluri de patrate. Exista cumva un program ceva, ca sa pot citi acel fisier.Multumesc si va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce tip de fisier este?

| geani444 explică (pentru K0sti):

Notepad

| K0sti a răspuns (pentru geani444):

Mai copil, te-am intrebat ce tip de fisier este. Notepad-ul este un utilitar! Utilitar cu ajutorul caruia poti citi fisere text. Deci, ce tip de fisier este?

| geani444 explică (pentru K0sti):

Scuze nu stiam cum sa iti scriu da este notepad-ul

| K0sti a răspuns (pentru geani444):

Deci, tot nu m-ai lamurit, ai rezolvat sau nu?

| geani444 explică (pentru K0sti):

Da am rezolvat deja am gasit solutia multumesc pentru raspuns

| K0sti a răspuns (pentru geani444):

Ok, pentru putin!