| DRAGOS1111116 a întrebat:

Buna seara tuturor,

Sint un nou membru pe TPU, m-am inregistrat pentru a cere ajutorul unor oameni mult mai experimentati ca mine. Concret, eu doresc un program care sa mi-l instalez pe domeniul meu.ro si acest program sa aiba o platforma pe care eu sa pot incarca carti in format electronic sau orice alte documente text, word, ori pdf

In cadrul programului Softaculos care se gaseste in cadrul serverului, program cu ajutorul caruia se pot instala blog-uri, forum-uri etc. nu exista vreun script de biblioteca online, asa ca apelez aici ca poate ma poate ajuta cineva.

Mi s-a recomand script-ul iDocScript >- http://www.idocscript.com, care este asemanator scribd, insa are un pret foarte piperat si nu mi-l pot permite, asa ca daca stiti ceva gratuit sau macar la un pret mai mic v-as multumi mult de tot!

Nu stiu daca s-a mai discutat acest subiect si sper sa nu fie un subiect deschis inca o data!

Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știu.