| anonim_4396 a întrebat:

Un medic psihiatru bun in Bucuresti, va rog! Un prieten mi-a recomandat Spitalul Alexandru Obregia, un anume doctor Laurentiu, daca stiti ceva pareri, va rog!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este nici un medic Laurentiu la acest spital. Poti cauta aici.Da click pe fiecare sectie in parte.http://www.spital-obregia.ro/sectii.php

| michelia a răspuns:

Cauta pe google " psihiatru bun Bucuresti" si o sa-ti apara tot soiul de forumuri unde vezi nume, pareri si argumente.

| xVictor a răspuns:

Eu. poate te pot ajuta add cristi_cristi5448 id mess si poate.big grin am exp in a fi psiholog..si psihiatru