| Joaannaa a întrebat:

Stie careva cum pot aduga ca si prieten(pe fabebook)o vedeta..pt. ca stiti..ca spune ca are preaa multe cereri de prietenie. Daca se poate..va roog sa imi spuneti. Funda+ Vot

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Imi pare rau, dar daca are prea multe cereri de prietenie chiar nu ai cum sa devii prietena cu acea persoana.
Incearca si tu o data la 2-3 zile sa il/o bagi la prieteni, altfel nu poti.

Pa-pa

| adytzyka a răspuns:

Daca are prea multe cereri nu mai poti sa il/o adaugi la prieteni.