| Webbiexd a întrebat:

Buna!happyStie cineva cum pot sa uploadez pe youtube? Ca, sa pot lasa si eu commuri.

Răspuns Câştigător
| ƒℓυχ a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe youtube, sa confirmi e-mailul, apoi te loghezi, dupa ce te loghezi ai in colt sus-dreapta: Upload sau ceva de genu.Ca sa lasi comm tresa fi logat si sub video ai o casuta galben deschis. Scri in ea comm si dupa dai Postati sau Post (depinde in ce limba e). fundita? happy

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.apesi butonul upload din dreapta butonului browse (langa search )!

| cristi13 a răspuns:

Nu trebuie sa uploadezi ca sa lasi comentarii... daca ai cont e tot ce iti trebuie sau daca ai cont google e acelasi il poti folosi si la you tube... fundita? plz

| RRoberta a răspuns:

Da.exista un program numit:youtube downloader

| CainePeVine a răspuns:

Iti faci un cont logic

| unromandestept a răspuns:

Ca sa uploadezi pe Youtube trebuie mai intai sa-ti faci un cont. Pentru a lasa commenturi nu e nevoie sa uploadezi, este suficient sa-ti faci un cont.

| happycolour a răspuns:

Ca sa poti lasa commenturi trebuie doar sa fii logat, nu sa uploadezi. Asa ca fa-ti un cont, logheaza-te si de-aici te descurci tu!
fundita?big grin

| AnneK a răspuns:

Ca sa lasi commuri pe youtube nu trebuie sa uploadezi ceva, trebuie sa ai cont happy

| PureSimplicity a răspuns:

''Sa uploadezi ''? Nu trebuie sa ''uploadezi'' nimic! Trebuie doar sa-ti faci un cont pe youtube si gata. Poti sa comentezi la orice videoclip/filmulet doresti tu!