| princessik a întrebat:

stie cineva un psiholog bun din pitesti?

7 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Te consult eu online. in o saptamana maxim, bei, fumezi si devii panarama satului. consultatie gratuita.

| Dreamer a răspuns:

Nu dar te putem ajuta cu un sfat daca vrei.

NOname
| NOname a răspuns:

Și cum de ai ajuns cu această întrebare tocmai la "Știință/Filosofie"?

| Flav a răspuns:

O avem pe Legiutoarea, dar te rugam sa n-o contrazici in nimic, ca din psiholog, se lasa cu sange.

| Woodenpints91 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/njoq

Dacă o rogi frumos, te ajută.

| shadovv a răspuns:

Interesant sa vezi oameni din Pitesti.

| mikilaina a răspuns:

Buna,

Pe topexperti.ro poti vorbi cu un psiholog bun, oricunde ai locui (chiar si in strainatate). Plus ca preturile cu considerabil mai mici, decat la cabinet. Topexperti.ro este un portal de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Aici sunt peste 25 de psihologi cu care poti discuta. Discutiile sunt private si anonime. Sper sa iti fie de ajutor. Din pitesti nu cunosc un psiholog bun, fiindca eu locuiesc in Bucurestisad (sper ca raspunsul meu sa merite o funditahappy Multumesc)