| SanelaBella a întrebat:

Stiti cumva pana cand se fac inscrierile la liceele militare? daca e vreun termen anume? Va rog mult sa imi dati un raspuns, daca stiti.

2 răspunsuri:
| lolz1 a răspuns:

Hmm. cred ca deja s-au dat examenele! straight face de obicei se dau mai repede, depinde la care dintre ele. si eu vreau sa dau la liceu militar + sunt fata happy lasa-mi daca vrei adresa ta de mess. te pup

| SanelaBella explică (pentru lolz1):

Buna..am fost pe 9 mai la liceul militar unde am sustinut probele sportive.le-am luat. tu cand dai?