| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna stiti vreun specialist in computere adica daca se pricepe cineva pe aici in domeniul IT sa imi dati mesaj sa ma ajutati si pe mine cu ceva am doar doua intrebari sa ii pun?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si de ce nu postezi intrebarile aici http://www.TPU.ro/adauga-intrebare? Doar pentru asta este site-ul! Se gaseste cineva din 150.000 de useri sa te ajute!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Userul @neluL este expert in asa ceva! Asa cum a spus si el, pune intrebarea pe site si cineva (poate chiar el)iti va raspunde. Daca nu raspunde nimeni, abia atunci te duci pe privat!

| zdrangoi a răspuns:

Da!
intreaba-l pe "maestrul" neluL.
e aici pe site.

| GEORGE a răspuns:

Vezi ca ti-am trimis mesaj