| ddcBMW a întrebat:

Sunt din Craiova si am cam pierdut manualul de Tehnologie sad.Imi spuneti si mie un pret pentru un manual de Tehnologie de clasa a 7-a? Si daca sunteti din Craiova imi spuneti si mie pe unde il gasesc? DAU FUNDA big grin!

Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Salut! :) Carte o poti cumpara de pe net si ti-o livreaza acasa. :) Daca arata asa manualul il poti cuomanda de aici si costa 16 lei : http://crepuscul.ro/product_info.php?products_id=66 :*

| ddcBMW explică (pentru KamyGirl):

Sti cumva in cat timp ajunge? pentru ca trebuie sa dau cartile miercuri!

| KamyGirl a răspuns (pentru ddcBMW):

Chiar nu stiu deoarece nu am comandat niciodata dar daca dai la Curier Rapid iti ajunge in 2 zile maxim, bine ca trebuie sa platesti si mai mult. straight face