| anonim_4396 a întrebat:

sunt din judetul MM si am comandat pe 11 august ceva de pe eMAG, au trecut 4 zile si tot ce am primit de la ei este un sms cu "vesti bune, produsele din comanda cu tare sunt pregatite pentru livrare si vor ajunge la tine in cateva zile", ar trebui sa iau legatura cu ei? sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Sambata si duminica nu lucreaza nimeni. Asteapta o saptamana si tu acum. Si stii ca si maine e zi libera. Deci pe undeva pe marti-miercuri iti ajunge.

| Cannibal a răspuns (pentru Zaygon):

Multumesc! Chiar mi-as dori sa ajunga marti sau miercuri pentru ca joi plec undeva si n am cum sa-i astept sad.

| Zaygon a răspuns (pentru Cannibal):

Si la cum sunt astia de la eMAG mai cu figuri nu iti aduce din showroom de la Cluj ca tot din Bucuresti ajunge.

| Cannibal a răspuns (pentru Zaygon):

Sper sa ajunga maxim in 2 saptamani happy